Trwa ładowanie proszę czekać ...

Diament meblarstwa. Fotel obrotowy @-MOTION HR R15K

17 maja 2016

Złoty Medal MTP 2007 w konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżnienie „Diament Meblarstwa 2007” w konkursie portalu meble.pl. oraz wyróżnienie w konkursie „Prodeco 2007”. Oto nagrody, które otrzymał fotel obrotowy @-MOTION HR R15K. Wyróżnienia te nie są wcale dziełem przypadku. Każde z nich krzesło obrotowe firmy Nowy Styl otrzymało w pełni zasłużenie. Fotel posiada wszystko co konieczne, aby uznać go za ergonomiczny i niezwykle nowoczesny.

Przede wszystkim wyposażony jest w mechanizm ruchowy Epron Syncron, dzięki któremu fotel naśladuje ruchy ciała użytkownika, cały czas podpierając jego plecy. Jednocześnie w żaden sposób nie ogranicza ruchów podczas siedzenia. Epron Syncron daje możliwość synchronicznego, czyli jednoczesnego i proporcjonalnego odchylania siedziska i oparcia. Użytkownik może swobodnie bujać się na krześle podczas przerw w pracy albo zablokować oparcie i siedzisko w jednej z pięciu pozycji do pracy. Wybierając fotel obrotowy @-MOTION HR R15K otrzymujemy zatem gwarancję komfortowej i ergonomicznej pozycji podczas pracy oraz relaksu. Po zwolnieniu blokady oparcia i siedziska specjalne zabezpieczenie chroni nas przed uderzeniami w plecy, co często ma miejsce w przypadku innych modeli krzeseł obrotowych. Specjalny system Anti-Shock zapobiega tego typu problemom. Fotel pozwala na regulację siły odchylenia oparcia w zależności od wagi osoby siedzącej. Do regulacji przeznaczone są dwie dźwignie sterujące oraz duże i wygodne w użytkowaniu pokrętło. Możliwość regulacji oznacza szansę na idealne dostosowanie fotela do potrzeb konkretnego użytkownika. @-MOTION HR R15K pozwala nam na regulację wysokości krzesła, głębokości siedziska oraz regulację podłokietników w wymiarze góra dół. Co ciekawe, podłokietniki wyposażone zostały w miękkie nakładki regulowane również w wymiarach przód-tył-na boki.

Wszystkie wymienione parametry czynią z tego fotela prawdziwy diament meblarstwa. Okazuje się jednak, że to nie wszystkie jego atuty. Wśród jego niewątpliwych zalet warto wymienić jeszcze miękkie, tapicerowane siedzisko, zapewniające ogromny komfort, oddychające oparcie z wysokogatunkowej siatki oraz zagłówek z tworzywa sztucznego. Podstawa fotela wykonana została z polerowanego aluminium, a kółka z mechanizmem samohamowania idealnie nadają się zarówno do powierzchni dywanowych, jak i powierzchni twardych. Fotel jest dzięki temu bardzo stabilny. Można go polecić wszystkim, szukającym idealnego krzesła do długotrwałej pracy w pozycji siedzącej, a zwłaszcza do wielogodzinnej pracy przy komputerze. Z takim fotelem wszelkie schorzenia kręgosłupa i inne problemy zdrowotne związane z niewłaściwą pozycją siedzącą odejdą w zapomnienie.